Пролетна модна колекција инспирирана од бајките!

Пролетната модна колекција инспирирана од викторијански стил, инспирирана од бајките е најновата модна линија на сестрите BOUDOIR, чиј потпис е  одлично препознатлив во модниот свет. Деликатно...

Louis Vuitton – мебел каков што не сте виделе до сега!

Louis Vuitton го докажа своето знаење за врвен луксуз ... Се чини дека на саемот во Мајами има толку многу дизајнери на облека, колку што има...