https://www.youtube.com/watch?v=Wue2NMfgIfc

За сите добри луѓе, е наменета новата реклама на Coca Cola. Во неа не се застапени некои типизирани херои, туку обични луѓе со позитивен дух, кои живеат за насмевката на другите. Некои од нив поздравуваат странци, други поставуваат лулашки, оставаат монети во апаратите за пијалоци, а некои дури садат дрва во текот на ноќта.

Безразлика дали сте фан, или не на кока-кола, дефинитивно мора да признаете дека ги има најдобрите реклами.

Untitle1d

Untitle111d

Untitle7777d

Un1222titled

Unti55555tled

Untitled

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСветлината на Азија
Следна објаваПрекрасна изведба на Даниел Кајмакоски на „Unchained Melody“
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР