Благодарение на Инстаграм освен што може да бидете во тек со оброците на вашите пријатели може да биде и многу интересен и корисен за љубителите на модата за прикажување на своите нови модни комбинации. Направивме селекција од неколку момци со одличен стил. Не се двоумете да ги заследите и инспирирате.

2

3

4

5

6

7

8

10

11

12

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИстата таа врата…
Следна објаваОд страв до романтика | Boris Vallejo
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР