Познатата италијанска блогерка Chiara Ferragni  (The Blonde Salad) по соработката со Superga овој пат беше ангажирана како заштитно лице за божиќната колекција на Guess.

1

2

3

4

5

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАрт Маркет
Следна објаваСакав да го променам светот
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР