Италијанската модна блогерка Chiara Ferragni од блогот The blonde salad изработи капсулна колекција за Superga. Патиките за сите девојки романтичарки се достапни во четири бои, а пред неколку дена беа промовирани во Милано и веднаш распродадени. Погледнете ја кампањата.

333

666

111

222

444

555

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Магијата на Рим
Следна објаваКошница за секој велосипед
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР