Препознатлива по својата природност, минимална шминка и врвен моден стил, блогерката Leandra Medine од блогот The Man Repeller е позната на светската јавност. Еден ден може да ја видиме во спортски шорцеви и капче, друг ден во пенкало здолниште и високи потпетици.

01

Нејзиниот гардеробер, полн со најновите дизајнерски парчиња, е место каде што настанува магијата. Како сето тоа изгледа одблизу?

1

2

4

5

6

8

9

10

12

13

14

15

19

20

21

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗа книгите и богатството, од Милер
Следна објаваЛетно решение | Penguin Chairs
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР