Нецензурираната верзија на краткиот филм за новиот Dior Homme парфем во режија на Romain Gavras во кој се појавуваат британскиот актер Robert Pattinson, придружен од Camille Rowe и музиката на Led Zeppelin.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваNicolas Cage во улога на Дизни принцеза
Следна објаваПоинаков поглед на езеро | Kacper Kowalski
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР