Каталогот за машката колекција за оваа есен на H&M. Безвремени парчиња со класичен кроj, од твид, волна, карирани дезени и плетки во сини, сиви, маслинести и кафени тонови.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИдилична вила во Тоскана
Следна објаваЕдиторијал | Кара и Фарел
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР