Есенската колекција на H&M наменета за бизнис жените, нуди класични парчиња облека, но со нова модерна нота, благодарение на кои без никаков напор ќе ја постигнете совршена елеганција во вашиот изглед. Модел Frida Gustavsson.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЦветно разубавување на историски скалила
Следна објаваБохо шик дом на модна дизајнерка
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

2 КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР