Кампања за колекцијата пролет/лето ’14 на Mercedes Benz, со кинеската моделка Sui He, презентирајќи ги најновите возила од S класата. Фотографи Max von Gumppenberg и Patrick Bienert, стилист Carine Roitfeld.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Касни порасни
Следна објаваМал стан во морски стил
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР