Што се случува кога го користите шампонот на вашата девојка?

Погледнeте во новата реклама на Dove!

article-2296540-18D0B391000005DC-230_634x428

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУметност со храна
Следна објаваИгра на книжевните тронови
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР