Доколку планирате да внесете карактер во ентериерот во Вашиот дом, тапетите со наслов „Градот кој никогаш не спие“ е совршен за Вас. Производ на дизајн-студиото Pixers кое дефакто е процес на создавање на целокупно креативно и добро расположение – „Градот кој никогаш не спие“ е достоен за почит бидејќи во своја палета ги инволвира светските метрополи кои со векови ги инспирираат не само уметниците, туку и обичните луѓе. Главните градови, каде срцата на жителите чукаат во ист ритам се привлечни како магнет кој ја создава историјата на човечките страсти, драми и романси – градовите кои никогаш не спијат се адекватно подобрување на карактерот на модерното уредување на домот.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДецата како инспирација | Laimonas Smergelis
Следна објаваВажноста на интерпункцијата
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР