Најмодерни вазни кои ќе го освежат вашиот простор …

Како што се приближува летото, чувствуваме поголема потреба за обновување, како во нашите животи, така и во нашите домови.

Што се однесува до втората ставка, потребни ни се само неколку украсни допири за да добиеме целосен и стилски резултат. Една од нив се дефинитивно – вазни.

Покрај цвеќињата кои прекрасно ќе го украсат нашиот дом и позитивно ќе влијаат на нашето расположение и на нашата психа, елегантните и шик вазни ќе му дадат убав шмек на вашиот дом и ќе станат убав декоративен предмет.

Издвоивме дизајни на кои ниту една модерна жена нема да може да им одолее!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајмодерни тексас шорцеви од колекциите пролет / лето 2021 година!
Следна објаваИнспирирана од морето: нова колекција на брендот Miu Miu!(видео)
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ