Повелете во Public Room на ручек со некоја драга личност или едноставно понесете го лаптопот и уживајте во работењето!

1
2
4
3
holsten 1
***

Ве очекуваме на најзелената зелена тераса во Скопје!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваBubble плетенки – најмодерна фризура за која ви требаат 5 минути!
Следна објаваМедитеранска авантура во новата Chanel Cruise колекција!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ