banner newsletter-01
***

Ви се работи во друштво?

Coworking

Имаме супер гости со кои може да соработувате!
И супер брз интернет од Neotel!

***

Викенд програма:

20.02. // 21:00

Смеење до солзи со Никола Тодороски, Никола Сиљаноски и Јован Цветкоски.

stand up

21.02. // 17:00

Afterwork дружење за љубителите на едноставни нешта.

21. fevruari

21.02. // 22:00

Петочки, веќе традиционално патуваме низ времето со нашите омилени евергрини.

cover 13

22.02. // 21:30

Фантастичен вокал кој потсетува на Beyoncé, Aretha Franklin, Alicia Keys, Rihanna. Уживајте во нејзиниот концерт оваа сабота.

cover 10

Програма за родители:

18.02. // 18:00

Настан на кој ќе дознаете многу повеќе за емоционалните врски, токсичните односи, родителските стилови, влијанието на родителите на самодовребата кај децата…

psiholoski muabet

19.02. // 17:30

Кафе дружење исполнето со стручни и практични совети за доењето и грижата за новороденчето.

rabotilnica za doenje

19.02. // 19:00

Дали ја користиме вистинската комуникација во односот кон децата?

image
***

Програма за деца:

23.02. // 12:00

А во недела правиме навистина интересни илсустрации со Ина!

23.02.
***

Ви најавуваме нешто навистина забавно!

Ново шоу со премиера на почеток од следниот месец!

Glumcite smeat da peat
***

Се гледаме на 50-та Дивизија

©2020 Public Room | 50 Divizija 22, Skopje, Macedonia | www.publicroom.org

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМодна недела во Лондон: како се облечени поканетите дами!
Следна објаваНов круг за поддршка на младите таленти во Македонија
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР