Сè што ви е потребно за да го освежите вашиот дом е малку креативност и добра идеја.
Современ мебел, ефектни кујнски елементи и доминантни бои во собите најчесто го одредуваат изгледот на домот, но не е новост дека токму деталите даваат посебен печат во секој ентериер.

Само неколку ефективни елементи можат да го променат изгледот на просторијата, а нашиот предлог денес е тепих со интересен дизајн.

Ви прикажуваме неколку идеи, како со тепих да го промените изгледот на вашиот дом.

СПОДЕЛИ
Претходна објава„FRAUENKIRCHE – фото приказна“ на Александар Кондев во „Мала станица“
Следна објаваЦрешите се супер моќно овошје!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР