Нашиот тим е секогаш подготвен да ви помогне да организирате совршен настан

public rooms

Погледни ги нашите простории на линкот.

***

Уште една богата неделна програма:

13.02. // 17:00 – Финансиско кафе со КД Фондови
Дознајте како да управувате со личниот буџет.

image

13.02. // 18:00 – Coffee with an expert
На кафе со Роланд Сајмон учиме за брендинг!

image

13.02. // 19:30 – Отворен час со Жаклина Петровска
Практичен час со вежби и игри за правилно дишење и проекција на глас со Жаклина, актерка во Театар Комедија.

teatar

15.02. // 22:00 – Македонски Шлагери
Повторно сме на поткровје со Ретро Рингтонс!

15.feb

16.02. // 22:00 – The Music Room
Нов клубски концепт на Јавна Соба.

the music room

17.02. // 11:30 – Научна Детска Работилница
Втора работилница каде учиме заедно кул факти за науката и добиваме одговори на многу прашања.

detska rabotilnica
***

И уште многу други настани во февруари:

kolaz

Следи нѐ на facebook и дознај повеќе…

***

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник.

Ти посакуваме пријатна работна седмица!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајдобри модни комбинации на доделувањето на наградите Grammy!
Следна објаваУметноста како ефикасна терапија за подобрување на човековото здравје!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР