Убава декоративна перница е украс на секој софа, кауч или фотеља.

Шарени, со реси, на штрафти, кадифени, свилени или рустично везени, перниците инстантно го претвораат најдосадното место зе седење во удобен агол за уживање.

Погледнете кои стилови ќе ја одбележат 2019 година, а ние сме сигурни дека ќе најдете барем еден кој ќе одговара на вашиот постоечки стил на вашиот ентериер, без оглед дали е модерен, рустикален, арт деко, традиционален, минималистички, боемски или шик еклектичен.

 Pucci принт

Штрафти

Реси

Батик

Рустикален

Кежуал

Симболи

Еклектичен

Крзно

Графички принт

Pop art принт

Missoni

Готички

Пастелни бои

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБела шик новогодишна декорација во домот!
Следна објаваTeddy Holiday 2018 – празнична кампања на Moschino!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР