Огледалата се најпотребните елементи во влезните делови на домовите, а во нив можете да се видите и проверете дали е сè во ред пред да излезете …

Огледалата се популарни декоративни елементи кои се вклопуваат во било кој стил и го исполнуваат вашиот простор со светлина, го прават поголем и се идеални за мали простори.

Ако сакате да купите огледало, но не сте сигурни за својот избор, ви ги претставуваме најпопуларните типови на оваа функционална декорација:

Кружни огледала, безвременски стил и sидови со огледала

Кружни огледала

Безвременски стил на огледала

Sидови со огледала

СПОДЕЛИ
Претходна објаваDream Eclipse – најексклузивната соба на Малдивите!
Следна објаваЧудесна уметност на улиците во Техеран!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР