Есента е пред нас и полека доаѓа времето за собирање на лисјата во жолти и црвени бои, кои можете да ги користите за домашната декорација …

Дури и ако не сте заинтересирани да собирате било што, кое има врска со оваа сезона, можете едноставно да купите неколку вештачки лисја и да ги користите за декорирање и создавање на прекрасен ентериер во духот на есента.

Сега, ние ќе ги споделиме со вас некои од најдобрите начини како да ги употребите  лисјата како декоративни елементи и нивното поставувања во личниот простор.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕсенска колекција “Stunder” на Massimo Dutti!
Следна објаваПриродни состојки од кои вашата кожа ќе изгледа совршено!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР