TUBORG ПО ЦЕНА ОД 100 ДЕН. ЗА ТЕБЕ И ТВОЈОТ ПАРТНЕР

Оваа седмица имаме:

07.09 // 18:00 – Outdoor Cooking
Al dente,со бел сос,со црвен сос,со месо,веганска или вегетеријанска. Изборот е твој. Намирниците ги имаш, потребна е само желбата да дојдеш овој петок кај нас.

pasta night 4

08.09 // 21:00 Saturday in Public Room
Девојката која те тера да танцуваш и од место повторно во Јавна Соба. Таа ќе ве почасти квалитетна музика, а вие почастете се Tuborg за 100мкд.

emi

14.09 // 17:30 – Работилница за доење и улогата на мајчиното млеко
Ве покануваме на кафе дружење,каде со помош на стручни и практични совети ќе ги дознаете најважните факти за доењето и грижата за новороденчето.

rabotilnica
***

15.09 // 12:00 – Back to School with Jumping Clay
Дозволете им на децата да ја покажат нивната имагинација и да ги навежбаат прстињата за почетоците на оваа учебна година.

back to school

27.09 // 20:00 – Taste of Belgium
На крајот на месец септември, Marc De Jongh ви спрема четири вкусни јадења инспирирани од белгиската кујна.

belgiska

Sparkasse Room
Ако сакате да работите во поинаква средина која ви овозможува услови за сѐ што ви е потребно, повелете и искористете го слободниот простор кај нас во Јавна Соба.

sparkasse room
***

СЕ ГЛЕДАМЕ НА МАСА!

BRUSKETI

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник

СПОДЕЛИ
Претходна објава Шарената планина Serrania Del Hornocal е обоена со 11 бои!
Следна објаваLevi’s – нова продавница и колекција за есен/зима ’18
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР