Продолжуваме да ги презентираме најдобрите идеи кои можат да ја направат вашата спална соба поубава и помодерна …

Висечки ноќни комоди во стил на лулашки

За да додадете весели и необични детали во вашиот амбиент, можете да се одлучите за висечки ноќни комоди во стил на лулашки.

Ваквите предмети главно се создаваат од единечни парчиња дрво со различни дебелини и јажиња по ваш избор, со пријатен изглед на просторот.

Можете да ги офарбате или да ги лакирате со цел да се вклопат во вашата спална соба на најдобар начин. Ако вашиот простор за спиење е на подкровјето, определете се за четири точки на врзување, за да создадете постабилен дел на мебелот. Ноќните комоди се совршени, забавни и подеднакво разиграни додатоци наменети за возрасните, но и за децата.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОсвежувачки амбиент во зелени трпезарии!
Следна објаваСовршена викендица со минималистички ентериер!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР