Елена Гнут е руска уметница која својот талент го прикажува преку декорирање на торти.

Класични, елегантни и уникатни кои раскажуваат сонлива бајка! Нејзиниот талент и донесе повеќе од 140 илјади следбеници на Instagram, a дефинитивно можеме да видиме зошто!

Која е Вашата омилена?

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваDolce & Gabbana го оживеат концептот „Bella Vita“
Следна објаваНова декорација за домот од Rosenthal
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР