aperol

Оваа седмица имаме:

18.05. // 21:00 – Македонски Шлагери со ДЈ Тоше Велјанов
Јавна Соба продолжува со серијата македонски шлагери, секој петок.
Ве очекуваме на журка со најубавите стари македонски хитови .

18ti maj

15.05. // 16.05 // 19:00 – Чиста Хероина
Една претстава која не треба да ја пропуштите. Одберете датум и уживајте во изведбата .

heroina

19.05. // 11:45 – Канабис, 1000 Зошто -1001 Затоа
Предавање на четворица доктори од Канада и Чешка и отворена јавна дебата .

zelena alternativa
***

СЕ ГЛЕДАМЕ НА 50ТА ДИВИЗИЈА!

terasa
***

Нашето електронско известување го испраќаме на нашите омилени личности, затоа што сакаме секогаш да се информирани за интересните случувања во Јавна Соба!

Очекувај го нашето неделно известување следниот понеделник.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНова кампања “SUMMER DREAMING”
Следна објаваПесочни плажи во боја!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР