Ако живеете во мал стан, тогаш ви се потребни многу функционални и практични просторни прегради …

Не постои ништо подобро на пазарот од полици кои можат да функционираат како прегради. Големите полици или полиците за книги, претставуваат совршена идеја за благо одвојување на просторот, а заради нивната способност да ја пропуштаат светлината, не изгледаат претерано нападно, дозволувајќи истовремено простор за реквизити, отворени или затворени.

Покрај тоа, многу полици можат да се користат како дополнителни декоративни елементи со кои ќе внесете повеќе стил во вашиот животен простор.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛондонскиот Harrods отвори бутик со намалени цени!
Следна објаваLouis Vuitton претстави модерна колекција на чанти!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР