Многу нијанси на розево во љубовната колекција на ZARA Home!

По повод на овој Валентин, ZARA Home ја промовираше новата колекција која изобилува со розеви пастелни бои кои ќе Ви го разубават домот. Сепак, како да го направите овој Валентин навистина незаборавен доколку не го зачините ентериерот со розев потсетник?

Image may contain: people sitting and indoor

Image may contain: indoor

Image may contain: people sitting, bedroom, table and indoor

Image may contain: table and indoor

Image may contain: people sitting, table and indoor

No automatic alt text available.

Image may contain: table, text and indoor

Image may contain: shoes and indoor

No automatic alt text available.

Image may contain: shoes

Image may contain: people sitting, table and indoor

Image may contain: shoes and indoor

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМашка мода: Dolce & Gabbana есен/зима 2018 година!
Следна објаваФилмови за Денот на вљубените!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР