Драги креативци, Ви благодариме за Вашата неизмерна поддршка!
DivianArts освои прво место во категорија Мода и убавина за 2017!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОдлични празнични подароци инспирирани од хороскопот
Следна објаваПразничен џемпер од Zara!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР