Ако не сакате наутро да се разбудите половина час порано за да се нашминкате, што потполно ве разбираме, ова е видео за вас.
За само 5 минути можете да бидете убави и подготвени за денот пред вас.
Овој туторијал на YouTube ќе ве научи како да изгледате свежи и одморни за само неколку минути.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMANGO повторно соработува со топ моделите Ана Еверс, Амбер Валета и Фреја Беха Ериксен
Следна објаваБезвременска кампања на Zarа со модели над 40 години!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР