Нема поубаво чувство да легнете во мирисна и чиста постелнина. Можеби поубаво чувство е кога дождот тропка по кровот на вашата куќа, а вие завлечени под покривачот од пердуви пиете топло чоколадо и го прелистувате најновото издание на Vogue магазинот.

За да вашето доживување во креветот биде едно совршено шик искуство, погледнете неколку наши предлози како да со стилски одбрана постелнина, да ја оплемените вашата спална соба, која ќе делува полаксирачки и пријатно. На пазарот постојат многу опции како во линии, точки, графички модели, мапа на градови, цвеќиња, миленичиња..

Ваше е само да одберете и да го смените декорот на собата за еден миг…и тоа само со помош на постелнината.

Погледнете ја нашата галерија и инспирирајте се.

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobeKako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

Kako da novom posteljinom transformišete dekor sobe

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМоќен фото-портрет | Ракот си играше со погрешните принцези
Следна објаваНастан: пролетно будење во Max&Co!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР