Најубав еколошки освестен и урбан стан на Менхетен!

Најубав еколошки освестен и урбан стан на Менхетен!

Природен и органски дизајн кој широко е отворен кон екстериерот, е појдовната теза на овој фантастичен дом на Manhattan, за шестчлено семејство. Оваа топла и раскошна резиденција е еколошки освестено и урбано место. Во неа, човек се чувствува како да е дел од природата, која го опкружува.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваH&M инспириран од модата на 80 -тите!
Следна објаваIKEA: 12 идеи за спалната соба
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР