Многумина вистински фанови на Harry Potter, би се согласиле, дека еден од најдобрите начини да и покажат чест на волшебната серија од J. K. Rowling, се едноставните , но сепак таинствени тематски тетоважи – со длабока порака.

subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-2-58528c87a842e-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-3-58528c895e92f-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-5-58528c8da28db-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-10-5852a6a1c36a3-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-14-58528ca09e36b-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-21-58528cae529f8-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-26-5852afa15ae6d-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-26-58528cb70ba20-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-30-58528cbe65491-700 subtle-minimalist-harry-potter-tattoos-45-58528cd937cb7-700

СПОДЕЛИ
Претходна објава7 совршени парфеми за новогодишен подарок!
Следна објаваПрекрасен модерен ранч “Big Timber Riversid”!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР