Оваа година сирените беа многу популарни. Затоа и не не чуди што оваа плетена опашка од сирена се уште е хит на интернет.

Нека вашето дете /или вие/ се чувствува како Ариел од Малата сирена, додека е свиткана во поривачот, а вие и читате приказана за лека ноќ. Овој покривач е рачно изработен од првокласна мека и двослојна ткаенина –  удобен, бајковит и забавен!

blue-mermaid-tail-blanket-designrulz-3 blue-mermaid-tail-blanket-designrulz-1 blue-mermaid-tail-blanket-designrulz-2

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрстени во три дела со облик на слатки животни!
Следна објаваНеделен хороскоп од 07.-13.11.2016 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР