Нема ништо посебно во LED светилките или старомодните фенери. Меѓутоа, кога некој се сетил да ги спои заедно, создадено е нешто што вреди да се види. Balad Collection е резултат на соработката помеѓу француската фирма Fermob, која произведува мебел за екстериери и дизајнерот Tristan Lohner.

Balad е LED безжичана светилка која можете да ја носите со вас кога ви треба малку повеќе светло. Ја има во шест бои и има две сили на светлина – силната за учење и чтање и благата за амбиенталната светлина, која совршено одговара за дружење во домот и надвор од него!

lhzzc-1-1 lhzzc-2 lhzzc-3 lhzzc-4 lhzzc-5 lhzzc-6-1 lhzzc-7

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕсенската женска колекција на Christian Louboutin инспирирана од машки чевли!
Следна објава10 супер cool додатоци за точак!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР