Понекогаш сите посакуваме да имаме една ваква мала куќичка и да побегнеме далеку од градот во некоја чиста и незагадена средина!

Американската фирма Escape Homes, ги изнајмува овие мали куќички на еден или повеќе денови, за да можете да дознаете дали би можеле да живеете во мал простор!

Тие се компактни, удобни со сите погодности. Многу модели доаѓаат со бар и права када. Купците кога ќе се одлучат да ја купат, ја прават по нивна мерка и се испорачува за 90 денови. Цените варираат зависно од моделот и местото на транспорт.

510707-traveler-399

151004-travelerxl-hi-1014 151004-travelerxl-lo-1012 cdbbf5-001ad884f904478a89274f24e242fe38 cdbbf5-8d60c8b693184377aaf1ff96ede830b4 cdbbf5-a57349c354e14f789de9a7d316303c0b

cdbbf5-57900fcedcb043619a13574cfdb2bfae

СПОДЕЛИ
Претходна објаваKреативни шалови со “животни”!
Следна објаваМодерен редизајн на куќа стара 170 години!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР