Малиот princ George тукушто го прослави својот 3. роденден, а од Kensington Palace стигнаа прекрасни фотографии кои само за неколку часови го освоија светот.

Уште од неговите први чекори, кралското семејство ја забавува јавноста со симпатичните фотографии на малиот принц, каде најчесто се забалежуваат бројни симпатични ситуации во кои се наоѓа. Овој пат слаткото дете, го храни со сладолед своето куче Лупо, воедно добивајќи симпатии од целиот свеет!

11-3 8-7 9-6 1

СПОДЕЛИ
Претходна објава“Paradiso Azzuro”, апсолутен хит за лето 2016
Следна објаваНајкреативни пакувања кои одлично ги продаваат своите производи!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР