Интересни теглички за цвеќе во домот!

Интересни теглички за цвеќе во домот!

Ливи е тегличка за цвеќе која може да се постави на било која вертикална површина со помош на своите специјализирани краци. Тие се изработени од иновативен нано технолошки материајал кој лесно се врзува за мазни површини, вклучувајќи ги и прозорите , со лесен притисок. Така, никогаш не морате да се грижите дали вашите  билки добиваат доволно светлина.

livi-2 (1)

Иако Ливи совршено функционираат на верткалните површини, одлично изгледаат и на хоризонталните, како обична тегличка или функционален разигран декор на масата, во повеќе бои.

livi-1 livi-5

livi-3

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНадреални тетоважи од Илија Брезински
Следна објаваЛетото е на прагот…без труд изгубите неколку килограми!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ