15% ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ ЗА ВЕЛОСИПЕДИСТИ / 15% SPRING DISCOUNT FOR CYCLIST

maicki - za newsletter-08
Mesecna programa - Maj-01

ИЗЛОЖБА / EXHIBITION

Newsletter FB announcment

НАСТАН / EVENT

13.05

МУЗИЧКА ПРОГРАМА // MUSIC PROGRAMME

VIKEND 12-14.05-01
VIKEND 12-14.05-02

НАСКОРО / COMING SOON

plakat
12 moons of jazz - cover-01
plakat
СПОДЕЛИ
Претходна објаваШто е глутенот?
Следна објаваГватемала | David Cifuentes
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ