Ентериерот кој ви го претставуваме ќе ви се допадне поради комбинацијата на боите и материјалите кои се користени при уредувањето. Во просторот доминира темно дрво, извонредно изработено и во комбинација со зелена и сина боја. Секоја соба е функционална и убаво декорирана, а вниманието го привлекува модерениот камин во дневната соба кој внесува топлина и хармонија во просторот. Мебелот е дизајниран по мерка, така што секој агол во станот е паметно искористен.

Base-of-Stairs

Edge-to-edge-wood-panels-on-door

Cylindrical-Pendant-lights-over-Peninsula

Latest-Legs

Wood-is-an-accent-colour

Warm-Modernism

Interesting-Angles-in-Living-Room

Cove-lit-arch

Green-Wall

Theatrical-Lights-over-Desk

Angled-Shelves

Teen-Room-4

Teen-Room-3

Teen-Room-2
Girls-room-3

Girls-Room-2

Girls-Room-1

Bedroom-Lighting

Lots-of-Lighting

Angles-in-Bedroom

Rippled-Mirror

Bidet-Towel-Warmer

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Утро во Мачу Пикчу
Следна објаваMarchesa ја лансираше колекцијата на чевли за пролет 2016 година
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ