Погледнете како Matt Bray ќе ве одведе на прекрасно патување низ 100 различни локации, надополнето со импресивни движења и одлична музика, и сето тоа за помалку од 3 минути!

naslovna

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеколку дезени кои постојано се во мода
Следна објаваЕдна од најубавите бањи во светот | Blaa Lonid (Blue Lagune)
Креативната страна на животот под поинаков агол, каде важи правилото "less is more" е она што го опишува овој член на креативното семејство. Со оптимистичен пристап и позитивна енергија, сиот труд го насочува кон доброто и инспирацијата, кон вистинските вредности; како што е уметноста и квалитетниот креативен израз. Со поедноставување на животот, стои рамо до рамо со останатите креативци во тимот на Divian Arts.

НЕМА КОМЕНТАРИ