Основавте семејство и едноставно мора да го замените својот спортски автомобил со здодевен караван? Без грижи, новиот модел на Шкода е тука да Ве утеши.

http://www.autogaleria.hu

По својата светска премиера, Škoda superb combi овој септември ќе пристигне во европските продажни салони, а по официјалната светска премиера во Салонот на автомобили во Франкфурт се очекува новата Шкода да постави нови стандарди во сегментите на пространост, комфор, сигурност и пријателски однос кон средината.

01

Овој модел им нуди повеќе простор на патниците за своите лактови од минатиот модел и тоа за 39mm. Багажникот е огромен, а со можноста за спуштање на задните седишта, овој автомобил станува сон за секој мал претприемач.

04

Ентериерот пред се е комфорен и удобен, а екстериерот е луксузен. Со своите контури и белата боја се крие масивноста на автомобилот.

02

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИлузии и волшепства | Jairo Alvarez
Следна објаваМоќта на потсвеста – Џозеф Марфи
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР