quest-visual-word-lens

1. Имаме холограми ….  но за сладолед!!

2. 3D цртање во живо

3. Филмските сцени и нивната графика

4. Канта за хартија која што неможете да ја приомашите 

5. Врата од типот на Џејмс Бонд

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУбавината на Фарските острови
Следна објаваКрадачка на книги – Маркус Зусак
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ