Меклареновата серија на спортски автомобили оваа недела  го претстави својот прв модел, „570S“ и тоа во динамичниот Њујорк.

01

Со брзина до 330 километри на час, „првенчето“ на Мекларен примамливо сјае во очите на вљубениците на брзите спортски автомобили, кои можат да си го дозволат својот иден миленик за 140 000 евра.

02

Внатрешноста на автомобилот е совршено модернистички средена. Преку 7-инчен тач-скрин се контролираат климата, Bluetooth, како и останатите уреди наменети единствено за потребите на сопственикот.
04

Надворешниот дизајн е типичен за секој модерен спортски автомобил од нашето време, со мали модификации. Сјајната портокалова боја и црните ленти потсеќаат на тркачките автомобили, со што овој модел добива супериорна улога на улиците.

03

Како Ви се допаѓа?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРомантичен и елегантен стан
Следна објаваНеделен хороскоп (13-19 април)
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ