‪#‎This_Generation‬ постери. Постери кој ја опишуваат новата младина. Автор – Ajit Johnson

10391057_286957944761532_2306905659955383394_n 17418_286957891428204_8177726303679917428_n 11081385_286957918094868_8168287428960037279_n

11082459_286957868094873_8678713997423661484_n11073400_286957864761540_1620066198522086386_n11060018_286957871428206_336858540414392859_n13200_286957898094870_2650554172680635544_n

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДинамичен стан во Њујорк
Следна објаваЉубов | Гане Тодоровски
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ