1

Луѓето ширум светот создаваат неверојатни фотографии и видеа со нивните iPhone телефони, овековечувајќи ја убавината на секојдневието, но и миговите кои го одземаат здивот. Од компанијата Аpple ги одбраа своите фаворити, изложувајќи ја галеријата светски фотографии со најубави кадри, а направени со моделот iPhone 6. Покрај внимателно направената селекција, понудени се и совети и трикови за сите почетници, но и професионални фотографи, откривајќи ги можностите кои ги нуди најпопуларната камера во светот. Во продолжение, погледнете дел од фотографиите и инспирирајте се!

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКуќа покрај езеро
Следна објаваНови трендови за оваа сезона
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ