Познато е дека мачките се големи љубители на спиењето. А и кого не би го фатила дремка кога наместо перница, си има меко кученце. Мачките и кучињата можеби не се сложуваат многу, но се вистиснки партнери кога станува збор за спиење еден врз друг. Погледнете повеќе во следните преслатки фотографии.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМароканска бајка | Royal Mansour
Следна објаваIKEA со модерни шик теписи! Погледнете како се комбинираат!
Креативната страна на животот под поинаков агол, каде важи правилото "less is more" е она што го опишува овој член на креативното семејство. Со оптимистичен пристап и позитивна енергија, сиот труд го насочува кон доброто и инспирацијата, кон вистинските вредности; како што е уметноста и квалитетниот креативен израз. Со поедноставување на животот, стои рамо до рамо со останатите креативци во тимот на Divian Arts.

НЕМА КОМЕНТАРИ