Ултра-елегантни и романтични парчиња во новата колекција на Stradivarius за оваа пролет/лето. Пастелни додатоци, многу џинс, цветни нежни принтови и монохроматски облеки инспирирани од гардеробата за тенис. Одберете ги своите омилени за следнава сезона.

1

3

5

6

7

8

9

10

СПОДЕЛИ
Претходна објаваBottled Walkman | МP3 плеерот кој дише под вода
Следна објаваПочеток на животот
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР