Во кампањата за празничната колекција на Armani Exchange, која изобилува со њујоршки гламур, учествуваат познатите модели Katya Riabinkina, Agne Konciute, Julia Frauche,Simon Nessmann, Simon Van Meervenne и Alex Cunha. Фотограф Robbie Fimmano. Интересни принтови, многу кожа, чипка и каро.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКреативен дом со преубави детали
Следна објаваЉубовни лекции
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР