Седум костуми за вечерна, дневна или работна варијанта, за оваа зима од Topman. Најдете го својот фаворит и умешно комбинирајте.

1

2

3

4

5

6

7

СПОДЕЛИ
Претходна објаваШекспировите навреди
Следна објава„Кавкаски круг со креда“ вечерва во Драмски!
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР