Шпанскиот бренд Loewe препознатлив по убавите чанти, ги ангажираше сестрите Круз да дизајнираат торба за оваа сезона. Достапна е во неколку бои и дезени, за девојки и жени кои не се плашат да експериментираат, како и „посмирена“ варијанта за останатите. Погледнете ја кампањата која доловува дел од процесот на создавање до крајниот производ.

1

2

3

4

5

6

7

8

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПодземен свет | Steve Duncan
Следна објаваПатување – Даниела Стил
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР