Многу луксуз и гламур во новата колекција модни додатоци на Burberry Prorsum за оваа есен/зима. Луксузна кожа, леопард принтови, свилени марами, паричници со нитни… Oдберете го својот омилен моден додаток.

1

2

3

4

5

7

8

9

10

11

12

13

14

15

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPhonebloks – иднината на паметните телефони
Следна објаваЅвезда неродена, а зачната
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР